The Feel studio

Joga, cvičenie a relax v Trnave

Tvoj čas iba pre teba

Čas iba pre teba

Kedy si si naposledy naozaj oddýchla od práce, od detí a od všetkých povinností a starostí? Kedy naposledy si si našla čas iba pre seba? Čas kedy si sa zrelaxovala, aktívne si oddýchla, poriadne si zacvičila pri dobrej hudbe a zrelaxovala myseľ sa pri meditácii a dýchacích cvičeniach.

Ak si to už ani nepamätáš, tak presne viem, ako sa asi cítiš. A práve preto som vytvorila The Feel.

Ako sa naozaj máš?

Ako sa naozaj máš? Robíš čo ťa napĺňa? Robíš veci pretože chceš, alebo pretože musíš? Máš čas aj na veci, ktoré ťa robia štastnou a ktoré ťa nabíjajú pozitívnou energiou? Alebo dookola, rýchlo a pod stresom robíš to, čo musíš a to, čo sa od teba očakáva? Robíš každý deň to, čo je potrebné urobiť a na teba už potom väčšinou čas nevychádza?

Máš sa teda “dobre”, alebo sa naozaj cítiš štastná?

Zmeň to!

Poď si užiť a naplno vychutnať čas, ktorý je iba pre teba a spoj príjemné s užitočným. Poriadne aktívny tréning, ktorý ti vyformuje postavu a pri ktorom si dobre zamakáš. Dobrá hudba, ktorá ťa nakopne. Relaxačné cvičenia, pri ktorých zabudneš na všetky starosti a konečne si aspoň na chvíľu oddýchneš. Dýchacie cvičenia a meditácia, ktoré dokonale zrelexaujú tvoje telo a tvoju večne zamyslenú a aktívnu myseľ.

Viem aké to je

Tiež som mama a manželka a tiež viem, čo všetko každý deň musíš riešiť. Viem, aké to je pracovať pod tlakom, riešiť každý deň kopu veci v práci, limity, deadliny, meetingy, rutinu… A potom pokračuješ doma – nákupy, domácnosť, varenie, upratovanie deti a podobne.

Tiež viem, aké to je, keď nemáš čas sama pre seba – nakopnúť sa, zacvičiť si, zrelaxovať sa, naozaj si oddýchnuť a aspoň na chvíľu “vypnúť”.

A tiež viem, že ako velmi to nakopne a pomôže, keď to zmením a nájdem si ten čas pre seba. Práve preto pri cvičení The Feel kombinujeme všetko príjemné – hudbu, pohyb, relax, dýchanie, meditáciu – aby si naše hlavy aj telá konečne oddýchli a znovu sme načerpali energiu na všetko, čo musíme zvládnuť.

Je to čas iba pre teba, tvoje telo a tvoju myseľ. K tréningu stačí pohodlné oblečenie a dobrá nálada.

The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava
The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava

Refreshinte svoje telo aj myseľ v The Feel štúdiu v Trnave

nádychov

minút

hodín

deň

Prečo The Feel?

Relax

Konečne si oddýchnete a uvolníte sa od všetkého, čo vás zaťažuje.

Sila & kondícia

Kombináciou cvikov zlepšíme silu aj kondíciu.

Energia

Načerpáte novú energiu a nabijete sa dobrou náladou.

Odbúranie stresu

Obrúrame stres, napätie a zlepšíme celkové mentálne nastavenie.

Mysel & Telo

Prepojíme mysel a telo, aby všetko fungovalo spolu ako jedno.

Zlepšenie postavy

Dobrá nálada, relax a dobrý tréning prinesú aj zlepšenie postavy.

Nájdi si konečne čas iba pre seba
a pridaj sa k nám

© The Feel 2023