O štúdiu / O mne
The Feel a moja cesta

 

The Feel studio Trnava

Je miesto, ktoré som vytvorila pre nás – pre všetkých, ktorí chcú niečo viac, než len fyzické cvičenie. Hľadajú miesto, kde si môžu zacvičiť a zrelaxovať myseľ, pri dobrej hudbe.

Je to miesto, kde využívame svoje telo na zlepšenie našej mentálnej pohody, odbúranie stresu a uvoľnenie mysle.

The Feel štúdio je miesto, kde si môžete nielen zacvičiť, ale aj úplne vypnúť myseľ a oddýchnuť.

Relax aj dobrý tréning

Máme pre Vás cvičenia od najkľudnejších až po tie aktívnejšie a to pre veľkých aj malých. Gentle yoga je súhrn pomalých pohybov, pričom pomaly naťahujeme naše telo.

Power & Flow yoga začíname pomaly a postupne sa dostávame do flow, kde prepájame pohyby s našim dychom.

No a kto má chuť vyskúšať ešte niečo iné, radi ho privítame na našom The Feel cvičení, čo je kombinácia jogy, kardia, dynamických cvičení, ale aj dýchacích cvičení a meditácie. 

Nevynechali sme ani detičky a radi sa im povenujeme na našich The Feel cvičeniach pre deti, ktoré sú mixom gymnastiky, jogy, aktívnych cvičení hravou formou na podporu sily, koordinácie a hrubej motoriky zábavnou formou.

V The Feel śtúdiu Vám radi dáme ešte pár minút navyše, keď si môžete u nás posedieť pri čaji a len tak vychutnávať, alebo si pozrieť našu mini knižnicu, prípadne môžeme pokecať 🙂

Moje začiatky

Vzťah k športu a pohybu som mala viac menej od malička. Nikdy som nerobila nič profesionálne, ale vždy som si rada zacvičila. Potom si ma k sebe „pripútala“ kancelárska stolička v korporáte, časté ponocovanie, a nie moc slávne stravovanie.

Netrvalo to dlho a chodila som po doktoroch s tým, že mám pravidelne veľmi silné bolesti hlavy, ku ktorým sa občas pridružilo aj zvracanie. Trvalo to asi tri roky. Ružové tabletky mi nezaberali už dávno a lekári mi predpisovali také lieky, po ktorých som nemohla ani šoférovať auto. Diagnóza žiadna…

S jogou som začínala u Fredyho Ayisiho, ktorý mával hodiny v Bartislave na Račku, kde som dlhé roky bývala. Neskôr som sa cvičeniu začala venovať ešte viac, behávala som a spravila som si trénersky kurz.

The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava
The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava
The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava
The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava

Dánsko

Po čase sme sa terajším manželom presťahovali do Kodane v Dánsku. Mala som tam viac času sama na seba, začala som sa viac zaujímať o stravu, začala som opäť športovať a prehĺbila si môj vzťah k joge.

V roku 2015 som si spravila aktreditovaný kurz jógy RYT 200 Yoga Alliance a viac menej hneď na to som začala precvičovať jógu v miestnom joga štúdiu. O rok na to aj v sieti crossfitových štúdiách po celej Kodani.

Navštívila som aj joga štúdiá v Miami, Atlante alebo v New Yorku, kde som si vyskúšala nové modernejšie štýly jogy. V Kondani sme žili takmer 5 rokov, počas ktorých som sa venovala joge, športu a vzdelávaniu v oblastiach ako zdravá strava, dýchanie, pohyb a pravidelne som precvičovala v rôznych joga štúdiách.

Návrat domov

Jogu som precvičovala aj po návrate na Slovensko. Mne osobne pomohla joga vo veľa veciach a taktiež ja rada pomáham skrz jogu iným ľuďom. Všetko je však o rovnováhe a jóga bola na mňa vždy veľmi kľudná.

Na jednej strane som to milovala, ale na druhej strane som v sebe cítila potrebu robiť ešte niečo iné – niečo viac. Niečo s rýchlou hlasnou hudbou, niečo viac dynamické, kde možno môže niekto spoznať svoje limity, kde si človek môže aj zakričať, vypustiť všetko čo v sebe nechce držať, uvoľniť nahromadený stres a napätie…

Všetko ale stále s dôrazom na vnútorný pocit. Lebo všetko čo sa nám deje fyzicky, sa najprv začína v našom vnútri. Prepojenie jogy, hudby, kardia, dýchacích cvičení, meditácie… tak vzniklo The Feel.

Therapy by movement

The Feel studio kombinuje body & mind, kedže pohyb je veľmi prospešný aj pre našu mentálnu stránku. Pri pohybe zabudneme na veci, ktoré riešime počas dňa a sústredíme sa iba na cvičenie, na svoje telo, na seba.  Zároveň sa môžeme priblížiť k naším limitom a posúvať tak naše hranice. Tým pracujeme na našej fyzickej, ale hlavne mentálnej stránke.

CIeľom je, aby sme si našli čas iba pre seba a uvoľnili sa. The Feel studio – therapy by movement som vytvorila pre všetkých, ktorí hľadajú viac ako cvičenie. Je to priestor kde si môžete oddýchnuť, načerpať novú energiu, nájsť čas iba pre seba. Okrem toho si môžete vychutnať šálku čaju, prečítať knihu a spoločne sa môžeme porozprávať o zaujímavých témach.

Teším sa na vás, Lucia.

The Feel studio – joga a cvičenie v Trnave

Tešíme sa na vás v našom novom The Feel štúdiu v Tranve, kde nájdete priestor, v ktorom si oddýchnete, zacvičíte, zlepšíte postavu a zrelaxujete telo aj myseľ. Pripravili sme zaujímavé skupinové cvičenia pre deti aj dospelých.

Vytvorili sme priestor, kde si môžete posedieť, vychutnať šálku čaju, prečítať knihu, alebo sa zoznámiť sa s novými ľudmi a len tak pokecať 🙂

The Feel joga studio Trnava - skupinove cvicenie, cvicenie pre deti, joga, power yoga, gentle yoga, power yoga, yoga Trnava

© The Feel 2023