Pre deti

 

Naše deti v dnešnom svete

Náš moderný svet sa v detskom svete pohybuje veľmi rýchlo a deti musia čeliť rôznym podnetom. Často môžu pociťovať rôzne druhy stresu a tlaku – osobný, rodičovský, spoločenský, od kamarátov a súrodencov, alebo v škole či škôlke. Udržať krok so všetkými naokolo nie je vždy ľahké ani pre nás, dospelých a nie to ešte pre naše malé deti.

The Feel pre deti funguje ako uvoľňovací ventil, ktorý zmierňuje tlak a pomáha nájsť pokoj. Detská joga The Feel je súbor jogových, balančných a aktívnych cvičení precvičovaných hravou formou, aby deti bavilo a mali o cvičenie záujem.

The Feel pre deti

The Feel pre deti je zamerané na rozvoj pohybu, precvičenie tela, flexibilitu, ale aj dýchacie cvičenia. Je to ideálny mix pohybovej aktivity a zároveň čas, kedy sa deti môžu ukľudniť, zrelaxovať a nechať oddýchnuť ich zvedavú a večne aktívnu myseľ.

The Feel prináša deťom novú formu pohybu, pri ktorom sa rozvíjajú ich pohybové vlastnosti a zároveň sa zabavia. Je to pre nich čas, kedy sa sústredia na cvičenie a zrelaxujú.

Hravé cvičenie

Naťahujeme sa za mesiačikom, lietame ako lietadlá, zbierame ovocie, hráme sa na rôzne zvieratká a popri tom si zacvičíme, ponaťahujeme svaly, zlepšíme flexibilitu, posilníme telo, zhlboka dýchame, uvoľníme myseľ a zrelaxujeme sa.

Cvičenie a všetky aktivity prebiehajú hravou formou pomocou príbehov, aby si to deti užili a zároveň sa aktívne zapájala a rozvíjala ich predstavivosť.

Benefity pre vaše deti

The Feel pre deti zvyšuje fyzickú flexibilitu a silu, zdokonaľuje rovnováhu a koordináciu, rozvíja sústredenie a pamäť. Zlepšuje správne držanie tela prináša deťom radosť, pozitívne naladenie a lepšie zvládanie stresových situácií.

Okrem toho zvyšuje sebavedomie a sebadôveru, posilňuje telo, ukľudnuje myseľ a ako každý šport rozvíja u detí disciplínu. Štúdie naznačujú, že joga môže pomôcť deťom s poruchou pozornosti a s hyperaktivitou (ADHD). Môže tiež zvýšiť výkon, zlepšiť pozornosť a zlepšiť sústredenie detí v škole.

Úsmev na tvári

Cvičenie je určené pre deti od 3 do 9 rokov. K cvičeniu je potrebné iba pohodlné oblečenie. Úsmev na tvári nie je podmienka – pokúsime sa vyčariť ho počas cvičenia 🙂

Ja sama som mamou 4 ročného Alexka a každý deň vidím, ako veľmi má rád pohyb, aký je aktívny a zvedavý. Neustále niečo skúma a objavuje.

The Feel pre deti som už precvičovala v rôynych súkromných škôlkach. Deti si to vždy veľmi užívali a stávili sme spolu príjemný čas, počas ktorého si hravou formou zacvičili a zrelaxovali sa.

* V prípade záujmu je cvičenie možné viesť aj v anglickom jazyku.

The Feel pre deti

Urobte pre vaše deti niečo viac. The Feel pre deti je kombinácia jogy, gymnastiky a relaxačných cvičení.

Cvičíme kaťždú sobotu v SFG (Spartakus Fight Gym) v Trnave – Halenárska 10.

K tréningu stačí pohodlné oblečenie a dobrá nálada.

© The Feel 2023