Ponuka

 

The Feel v gyme, vo firme, v škôlke…

The Feel – Morning booster (30 min)

Toto je presne to, čo potrebujete k začiatku úspešního dňa. Lepšie ako behanie a kratšie ako tréning vo fitku. Morning booster Vás nakopne, namotivuje, zrelaxuje a zároveň ukludní a pripraví Vašu mysel na úspešný deň.

Po individuálnej dohode
(možnosť cvičiť aj online)

The Feel – súkromná hodina

Súkromná hodina The Feel 1-to-1, alebo pre malú uzavretú skupinku ľudí. Dátum, čas aj miesto si dohodneme individuálne podľa požiadaviek. Teším sa na Vás.

Po individuálnej dohode
(možnosť cvičiť aj online)

The Feel – vo Vašom gyme

Chcete oživiť ponuku skupinových tréningov vo Vašom fitku? Prineste Vašim klientom niečo nové. Kontaktujte ma a budem sa tešiť na spoluprácu.

Skupinové tréningy The Feel  vo vašom gyme

The Feel – pre firmy

Dajte svojim zamestnanocom to najlepšie pre ich fyzické aj mentálne zdravie, aby oni mohli dať to najlepšie Vám a Vašej firme. Zvýši sa im efektivita, kreativita, sústredenie, mentálna pohoda a fyzická kondícia. Hodinu môžeme navrhnúť pohľa Vašich predstáv – efektívny tréning alebo kľudnejšie, hoci stále náročné jógové cvičenia, dobrá hudba, meditácia, relax a dýchacie cvičenia.

Po individuálnej dohode priamo vo vašej firme

The Feel – pre deti (30-45-60min)

Pohyb, hudba, dobrá nálada, prvky jógy, ale aj relax, dýchacie cvičenia a krátka meditácia. To je presne to, čo pomôže Vašim deťom už odmalička si budovať disciplínu, pozitívny vzťah k pohybu zábavnou formou. V neposlednom rade sa naučia pracovať aj so svojou mentálnou stránkou. The Feel im pomôže lepšie zvládať stres,  nervy a vypäté situácie. Ideálna športová aktivita pre deti.

Podľa dohody
(vo vašej skôlke / škole)

Formovanie postavy a lepšia mentálna pohoda.

The Feel je kombinácia yogy, kardia, dynamických a poslilovacích cvičení, kde sa dôraz kladie nielen na to ako sa cíti naše telo, ale aj myseľ. Základom zdravého a silného tela je nepochybne aj naša mentálna pohoda.

V The feel telo berieme ako nástroj, ktorý je úzko prepojený s našou mysľou a emóciami. Všetko so všetkým súvisí a preto sme to všetko spojili do jednej energiou nabitej hodiny.

Po hodine The Feel sa človek cíti veľmi pokojne, hoci telo malo práve slušný tréning.

© The Feel 2023