Pre firmy

 

The Feel pre firmy

The Feel pomôže vašim zamestnancom cítiť sa lepšie fyzicky aj mentálne. Cvičenie, kde sa okrem iného venujeme aj dýchacím cvičeniam a meditácii pomôže zredukovať stres, bolesti hlavy, stuhnutý krk a ramená od práce za počítačom. The Feel prináša do vašej firmy zdravie, lepšiu kondíciu, koncentráciu a vyššiu produktivitu.

Ideálna kombinácia

The Feel – je kombinácia jogy, dynamických a posilňovacích cvičení, kde sa dôraz kladie nielen na to ako, sa cíti naše telo, ale aj myseľ.

Cieľom je úplne uvoľnenie, zrelaxovanie a vypustenie vecí, ktoré nám neslúžia a zároveň si intenzívne zacvičiť. S The Feel telo aj myseľ dostanú presne to, čo potrebujú – pohyb a relax.

Prečo The Feel?

V The Feel telo berieme ako nástroj, ktorý je úzko prepojený s našou mysľou a emóciami.

Po cvičení The Feel sa človek cíti veľmi pokojne, hoci jeho telo malo práve slušný tréning. Dôraz kladieme hlavne na uvoľnenie mysle, zredukovanie stresu a mentálnu pohodu. To ovplyvňuje našu náladu, myšlienky a správanie.

Pre moderné firmy

The Feel je určené pre moderné firmy, ktoré pochopili, že šťastní zamestnanci sú základom úspechu. Základom zdravého a silného tela je nepochybne aj naša mentálna pohoda. Ja sama som niekoľko rokov pracovala v korporáte, takže viem, čo dokáže stres, tlak, veľa sedenia za počítačom a nedostatok pohybu.

Zamestnanci potrebujú aj mentálnu podporu, no nie je pre nich prirodzené hľadať ju u zamestnávateľa. The Feel je zamerané na ľudí, ktorí trávia veľa času za počítačom, majú málo pohybu, riešia náročné úlohy a nemajú čas venovať sa sebe a svojmu sebarozvoju.

Efektivita a kreativita

Keď ste mentálne na správnom mieste, môžete odvádzať najlepšiu prácu. Pomáhame zredukovať stres a vyhorenie, takže vy a váš team môže viesť zdravší, šťastnejší a produktívnejší súkromný aj pracovný život.

Zamestnanci nemusia nikde chodiť a v práci sa budú cítiť lepšie, zdravšie, budú produktívnejší a kreatívnejší. Intenzívne cvičenie v spojitosti s dýchacími cvičeniami a meditáciou zlepší koncentráciu a zvýši efektivitu práce.

Ako, kedy a kde?

Buďte tou najlepšou spoločnosťou, pre ktorú sa dá pracovať. Dajte vašim zamestnancom benefit, z ktorého budú mať úžitok nie len oni, ale aj vy a vaša firma.

Súkromné hodiny priamo u Vás vo firme, pre Vás a Vašich zamestnancov. Môžete si booknut 30-60 min cvičenie. Intenzita, náročnosť a dĺžka hodiny bude na mieru pripravená podľa vašich potrieb.

Refreshinte svoje telo aj mysel s The Feel

nádychov

minút

hodín

deň

Prečo The Feel?

Relax

Konečne si oddýchnete a uvolníte sa od všetkého, čo vás zaťažuje.

Sila & kondícia

Kombináciou cvikov zlepšíme silu aj kondíciu.

Energia

Načerpáte novú energiu a nabijete sa dobrou náladou.

Odbúranie stresu

Obrúrame stres, napätie a zlepšíme celkové mentálne nastavenie.

Mysel & Telo

Prepojíme mysel a telo, aby všetko fungovalo spolu ako jedno.

Zlepšenie postavy

Dobrá nálada, relax a dobrý tréning prinesú aj zlepšenie postavy.

Ste pripravení na The Feel vo vašej firme?

Dajte svojim zamestnancom niečo viac. K tréningu stačí pohodlné oblečenie.

 

© The Feel 2023